شرکت نیرو انرژی سپنتا

POWER & ENERGY SEPANTA

LEADING THE WAY TO A BRIGHTER FUTURE

درباره ما

شرکت نیرو انرژی سپنتا، شرکتی دانش بنیان و فعال در حوزه انرژی تجدیدپذیر و صنعت برق است. این شرکت با هدف پایه گذاری نگاهی نو به حوزه انرژی در سطح ملی و منطقه ای و با بهره مندی از بهترین و کارآمدترین متخصصان و نخبگان این حوزه، کارخانجات تولیدی و ارتباط موثر با اعضای هیئت علمی دانشگاه ها تاکنون پروژه های متعددی را در زمینه مطالعات فنی اقتصادی، امکان سنجی پروژه ها، امور پیمانکاری و مشاوره در حوزه انرژی به صنایع، کارخانجات، خانه های مسکونی و شهرک های صنعتی و شرکت های برق به اتمام رسانده است. شرکت نیرو انرژی سپنتا با بهره گیری از متخصصان توانمند فنی و علمی و با در اختیار داشتن ابزار های اندازه گیری دقیق قادر به ارائه خدمات مختلف در زمینه ممیزی انرژی صنایع با روش های بهینه سازی مصرف انرژی می باشد.

شرکت نیرو انرژی سپنتا عضو انجمن انرژی خورشیدی ایران نیز می‌باشد و طراحی و خدمات مهندسی در این شرکت بر اساس استاندارد های طراحی بین المللی NEC و IEC و استانداردهای ملی داخلی می باشد و تمامی تجهیزات اصلی از محصولات شرکت‌های معتبر آلمانی، اتریشی، کره‌ای، هلندی، چینی، ایرانی و دیگر کشورهای پیشتاز در زمینه انرژی خورشیدی تأمین می‌شود.

  آدرس ما بر روی نقشه

  نظرات برخی مشتریان ما

  سلام من برای اولین بار بود از سایتتون خرید می کردم خیلی خوب بود همه چیز و ممنونم که با پیامک منو در جریان میزاشتین که بسته ام کی به دستم میرسه.
  ساناز کشکولی ماسک نقابی پرتغال عالی بود
  سلام واقعا ازتون ممنونم من همیشه از دوره های آنلاین شما استفاده میکنم و خیلی راضی هستم، ممنونم ازتون.
  مینا محمدی بسیار عالی بود!
  واقعا محصولات شما اصل هستن و با بسته بندی خیلی حرفه ای به دست ما میرسن، تشکر
  الناز احمدی خیلی راضی بودم